Referencje

Współpraca przebiegała sprawnie i bez zakłóceń, w dużej mierze dzięki elastyczności, z jaką Wykonawcy podchodzili do realizacji zadania. Na uznanie zasługuje ponadto kreatywność i profesjonalizm Wykonawcy.

Open Days Barbara Szafir – Zastępca Dyrektora Wydziału Europejskiego Funduszu Społecznego, 2011

Warty podkreślenia jest fakt, że projektanci „Wzorro” zawsze wykazują się dbałością o użytkownika, co ma znaczenie przy projektowaniu przestrzeni, wydarzeń kulturalnych czy usług, z których korzystają osoby o różnych potrzebach, wieku i sprawności.

Zamek Cieszyn Ewa Gołębiowska – Dyrektorka Zamku Cieszyn, 2012

Dzięki zaangażowaniu WZORRO i pracy twórczej powstał Boutique Hostel Patria. Wszystkie prace zostały wykonane na wysokim poziomie. Z przyjemnością polecamy usługi grupy WZORRO.

Boutique Hostel Patria Patrycja Walter – Współwłaścicielka, 2013

W imieniu Bussines Consulting składam serdeczne podziękowania za pracę włożoną w INDUSTRIADĘ 2012 za profesjonalizm, zaangażowanie i przyjazną atmosferę. Pozostajemy pod dużym wrażeniem rzetelności i sprawnego działania.

Kampania promocyjna INDUSTRIADA Włodzimierz Majer – Wiceprezes Zarządu Bussines Consulting, 2012

Działania zostały zrealizowane w profesjonalnie oraz z najwyższą starannością. Grupa Wzorro Design otrzymała pozytywną ocenę za powierzone im zadania od przedstawicieli obiektów znajdujących się na Szlaku Zabytków Techniki.

Kampania promocyjna INDUSTRIADA Tomasz Stemplewski – Dyrektor Wydziału Gospodarki, Promocji i Współpracy Międzynarodowej, Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, 2012

Wzorro Design to projektanci, których cechuje kreatywne i analityczne podejście do projektów, zaangażowanie w proces powstawaniu produktu, profesjonalizm w działaniu. Projektanci maja duże umiejętności interpersonalne i organizacyjne, co dobrze wpływa na skuteczną i efektywną pracę w interdyscypinarnym zespole.

HiMountain Artur Hajzer – Prezes Zarządu, 2012

Klienci